Informații suplimentare
| Greutate | 100g |
|---|---|
| An | 1979 |
| Autor | |
| Coperta | brosata |
| Dimensiuni | 200×130 |
| Editura | minerva |
| Limba | romana |
| Numar pagini | 352 |
| Numar volume | 1 |
25 lei
Suvenire si impresii de calatorie in Romania, Bulgaria, Constantinopole (Dimitrie Ralet) – seria Restitutio – Este o opera mai putin cunoscuta a prozatorului, dar foarte apreciate.
1 în stoc
| Greutate | 100g |
|---|---|
| An | 1979 |
| Autor | |
| Coperta | brosata |
| Dimensiuni | 200×130 |
| Editura | minerva |
| Limba | romana |
| Numar pagini | 352 |
| Numar volume | 1 |
Suvenire si impresii de calatorie (Dimitrie Ralet) seria Restitutio este o carte semnată de Dimitrie Ralet. Ediția a fost publicată de minerva în anul 1979. Datele catalogului indică: 352 pagini, copertă brosata, text în limba romana, format 200x130. Cartea este încadrată în Literatura Română și Geografie Turism Calatorii.
Fișa se referă la exemplarul fizic disponibil acum. Pentru o alegere corectă, compară autorul, editura, anul, numărul de pagini, limba și starea cu ediția pe care o cauți. Aceeași operă poate exista în ediții diferite, iar fotografiile și observațiile din pagina produsului descriu exemplarul listat.